Dla firm

Wiele firm ma okresy zwiększonego zapotrzebowania na pracowników, wynikającego z sezonowości, wzmożonej aktywności, czy innych działań, które intensyfikują potrzeby kadrowe, wówczas idealnym rozwiązaniem jest korzystanie z usług pracy tymczasowej, dzięki którym Państwa Przedsiębiorstwo efektywniej wykorzysta swoje możliwości unikając kosztów związanych z:

  • Urlopami płatnymi.
  • Okresami chorób a także wypadkami pracowników.
  • Kosztami obsługi administracyjnej (księgowość i t. d.)
  • Uniknięcia kosztów związanych z KP (płatne zwolnienia i t. p.)
  • Funduszem socjalnym.

Stwarzamy Przedsiębiorcom następujące możliwości:

  • Rozliczenia na podstawie faktur
  • Elastyczne kształtowanie polityki zatrudnienia personelu
  • Unikanie kosztów przy nieprzewidzianych przestojach
  • Natychmiastowa wymiana pracowników, którzy nie spełniają Państwa oczekiwań.

Konkurencyjne (elastyczne) warunki współpracy jakie możemy Państwu zaproponować przyczynią się do zwiększenia rentowności Państwa Przedsiębiorstwa (do 20- 40 %) i osiągnięcia sukcesu, w którym możemy Państwu pomóc.

Rekrutujemy pracowników do pracy w Polsce z Ukrainy, Mołdawii i Białorusi.
Na terenie Ukrainy (Vinnitsa) i Mołdawii (Kiszyniów) posiadamy swoje filie dzięki czemu jesteśmy w stanie pozyskać pracowników o określonych umiejętnościach w bardzo krótkim czasie. 

 

O NAS

Agencja Kwant mając na uwadze indywidualne potrzeby Przedsiębiorców zapewnia profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.


Wiele firm ma okresy zwiększonego zapotrzebowania na pracowników wynikającego z sezonowości, wzmożonej aktywności, czy innych działań, które intensyfikują potrzeby kadrowe, wówczas idealnym rozwiązaniem jest korzystanie z usług pracy tymczasowej.

 
OFERTA

Rekrutujemy fachowców do pracy w Polsce z Ukrainy, Mołdawii i Białorusi.
Filie na Ukrainie i w Mołdawii, pozwalaj nam pozyskać pracowników o określonych umiejętnościach w bardzo krótkim czasie.

Konkurencyjne warunki współpracy jakie możemy Państwu zaproponować przyczynią się do zwiększenia rentowności Państwa Przedsiębiorstwa i osiągnięcia sukcesu, w którym możemy Państwu pomóc.

REFERENCJE

Poznaj opinie naszych klientów i dowiedz się, dlaczego warto z nami współpracować.


zgoda_1.jpg