Historia firmy

HISTORIA FIRMY

Firma „KWANT” Spółka z o. o. istnieje na rynku od roku 1995.
Firma ma różnostronny zasięg działania : Import tarcicy, oraz wyrobów z drewna, Budownictwo, Pośrednictwo w obrocie Nieruchomościami, Serwis oraz sprzedaż telefonów komórkowych. W każdym z działów działalności pracują wykwalifikowani specjaliści.
Agencja Kwant, jako jeden z działów firmy mając na uwadze indywidualne potrzeby Przedsiębiorców zapewnia profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Rekrutujemy pracowników do pracy w Polsce z Ukrainy, Mołdawii i Białorusi, a tak że pracowników z Polski do prac w Holandii, Niemczech oraz Austrii.

 

O NAS

Agencja Kwant mając na uwadze indywidualne potrzeby Przedsiębiorców zapewnia profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.


Wiele firm ma okresy zwiększonego zapotrzebowania na pracowników wynikającego z sezonowości, wzmożonej aktywności, czy innych działań, które intensyfikują potrzeby kadrowe, wówczas idealnym rozwiązaniem jest korzystanie z usług pracy tymczasowej.

 
OFERTA

Rekrutujemy fachowców do pracy w Polsce z Ukrainy, Mołdawii i Białorusi.
Filie na Ukrainie i w Mołdawii, pozwalaj nam pozyskać pracowników o określonych umiejętnościach w bardzo krótkim czasie.

Konkurencyjne warunki współpracy jakie możemy Państwu zaproponować przyczynią się do zwiększenia rentowności Państwa Przedsiębiorstwa i osiągnięcia sukcesu, w którym możemy Państwu pomóc.

REFERENCJE

Poznaj opinie naszych klientów i dowiedz się, dlaczego warto z nami współpracować.


zgoda_1.jpg